Корзина
259 отзывов
Надежный продавец Prom.ua
+380973387899
+380973387899
+380660433325
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
Корзина
 • picture 1

  Вишиванки та національні костюми для всієї сім'ї

  Краса врятує світ, а вишиванка врятує Україну!!!

  На жаль, сьогодні Україна переживає не найкращі часи. Війна, політична та економічна нестабільність. Але водночас, це час коли ми маємо об'єднуватись заради порятунку нашої Батьківщини.

  В такий нелегкий для країни час, наш інтернет-магазин, не може лишатись осторонь і вносить свій вклад в побудову сильної України та незалежної країни.

  Від сьогодні 10% від продажу вишиванки буде йти на створення робочого місця для людей, які через проблеми зі здоров'ям, втратили можливість ходити.

  Ми закликаємо кожного небайдужого українця приєднатись до акції нашого магазина та придбати вишиванку для себе, на подарунок або оплатіть обрану вами вишиванку, а ми передамо її які не можуть придбати вишиванку самостійно.

  І пам'ятай, купуючи вишиванку в нашому магазині,  ти робиш одразу декілька добрих справ:

  • допомагаєш неповносправним людям стати повноцінними членами суспільства;

  • допомагаєш створювати нові робочі місця;

  • допомагаєш розвиватись українському виробництву.

  Давайте разом збудуємо сильну Україну і покажемо всьому світу, що "Наша хата не скраю" і українець завжди прийде на допомогу українцю.

  Слава Україні!!!

  в виде галереив виде списка
  1 2 ... 8